Ekonomi

Emlak Katılım “Yılın Katılım Bankası” ödülünü aldı

Emlak Katılım, Turcomoney tarafından verilen “Yılın Katılım Bankası” ödülünü aldı. Bankadan yapılan açıklamaya göre, geçmişten gelen güç ve zenginlik misyonuyla gelecek stratejisini belirleyen Emlak Katılım, yeni stratejiler doğrultusunda iştirak bankacılığına katkı sağlayacak projeler sunuyor.

Emlak Katılım, 80 şubesi ve 1.231 çalışanı ile eşi benzeri olmayan iş ve hizmetler üretmeye devam ediyor. Ülke ekonomisine katkı sağlayacak, müşterilerine ve şubelerine fayda sağlayacak tüm alanlarda çalışmalarını sürdüren Gayrimenkul İştiraki, uluslararası bir kuruluş olan Turcomoney’nin klasikleşen “Türkiye’ye ve Dünyaya Değer Katan” ödülleri kapsamında ödüle layık görüldü. ekonomi/finans dergisi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Gayrimenkul İştirak Genel Müdür Yardımcısı Uğur Kara, Türkiye’nin en genç iştirak bankası olarak 3 yılda 100 milyarı aşan aktif büyüklüğe ulaştıklarını belirterek, “Ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam ediyoruz. en büyük hedeflerimizden biri olan reel sektöre destek çalışmalarımız da Turcomoney Jürisi de Kısa sürede elde ettiğimiz bu başarı vesilesiyle Emlak Katılım kapsamında ‘Yılın Katılım Bankası’ ödülüne layık görüldü. Türkiye ve Dünya’ya Değer Katanlar Ödülleri’nin sahibi oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu