Ekonomi

Otokar ve Yapı Kredi Leasing’den ticari araç alacaklara özel finansman fırsatı

Otokar ve Yapı Kredi Leasing, ticari araç alıcılarına özel finansman anlaşması imzaladı.

Otokar’dan yapılan açıklamaya göre, Yapı Kredi Leasing ile imzalanan anlaşma kapsamında Otokar, Atlas kamyon alımlarında müşterilerine 36 aya varan vadeyle araç finansmanı imkanı sunacak.

Otokar ve Yapı Kredi Leasing müşterilerine özel olarak sunulan bu işbirliği kapsamında bankalar tarafından yaklaşık yüzde 5 olan Banka ve Sigorta Muameleleri Vergisi (BMSV), Yapı Kredi Leasing tarafından yüzde sıfır olarak uygulanacak.

Ayrıca müşterilerden kredi tahsis bedeli, belge masrafı gibi herhangi bir ücret de alınmayacaktır. Otokar müşterileri ayrıca Yapı Kredi Leasing aracılığıyla kredi notlarına göre yüzde 100 finansman fırsatlarından da yararlanabilecek.

Finansman kullanmak isteyen müşterilere 0212 339 90 00 numaralı başvuru hattından özel bir grup hizmet verecek.

Otokar Atlas kamyon ailesinin 8,5 ve 12,1 tonluk üyeleri, en zorlu yol koşullarında en ağır yükleri rahatlıkla taşıyabilecek şekilde geliştirildi. Otokar Atlas, düşük yakıt tüketimi, düşük bakım maliyetleri ve uygun yedek kesim maliyetleriyle kullanıcılarına her zaman katkı sağlıyor.

Ekonomi-Performans (EP) butonu ile araç, tüm yol şartlarına ve yüklere uygun sürüş modunda tek tuşla yönetilebiliyor.

Otokar Atlas, standart olarak sunulan Adaptif Hız Sabitleyici Sistemi (ACC), klima, gelişmiş aydınlatma sistemi, güçlendirilmiş yan kapılar ve park sensörü gibi özellikleriyle hafif kamyon segmentine yeni bir soluk getiriyor; Ayrıca tam havalı fren sistemi, EBS, egzoz freni, LDWS, AEBS ve ESC özelliklerini de içerir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu